Home // Aktualności // IV Wizyta studyjna przedstawicieli białoruskich organizacji w Tomaszowie Lubelskim i Lublinie w dniach 20-21 listopada 2014 r.

IV Wizyta studyjna przedstawicieli białoruskich organizacji w Tomaszowie Lubelskim i Lublinie w dniach 20-21 listopada 2014 r.

W dniach 20-21 listopada 2014 r. odbyła się kolejna wizyta studyjna naszych przyjaciół z Białorusi w Polskich placówkach zajmujących się rehabilitacją medyczno-społeczno-zawodową osób niepełnosprawnych  prowadzonych przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Tomaszowie Lubelskim oraz w Warsztacie Terapii Zajęciowej prowadzonym przez Fundację Lubelska Teatroterapia.

Kompleksowa rehabilitacja osób z niepełnosprawnością wymaga budowy systemu skutecznego wsparcia. Wsparcia opartego o działania z zakresu rehabilitacji medycznej i społecznej, stwarzającego możliwości wyrównywania szans osobom niepełnosprawnym z poszanowaniem ich indywidualności. Na tych zagadnieniach skupiła się uwaga gości z Białorusi.

Fotorelacja z wizyty w zakładce Wizyty Studyjne.

Wizyta studyjna PSOUU Tomaszów Lub. - Teatroterapia

 

Posted in Aktualności